O nás

Jsme profesionálové

Ač nejsme žádným dopravním gigantem, snažíme se těžit právě z toho. Náš osobní a profesionální přístup ke každé zadané přepravě, již mnoho našich zákazníků přesvědčil o tom, že není nutné být vekým gigantem, aby se jejich náklad dovezl do cíle včas a bez problémů. Mnoho zákazníků oslovuje právě nás proto, že ke každé přepravě máme individuální přístup a nad každou zásilkou máme dohled od jejího převzetí až do chvíle jejího doručení. O všem je náš zákazník pravidelně informován. V případě poškození vozidla na cestě s Vaší zásilkou jsme schopni neprodleně zajistit náhradní vozidlo a náklad tak v pořádku dopravit do cíle. O celé situaci je zákazník bezprostředně informován. Neboť důvěra ke klientům se těžko získává a snadno ztrácí...z tohoto důvodu si zakládáme na upřímném jednání.

S námi máte jistotu, že Váš náklad dorazí do cíle včas a v pořádku.

Některé z našich služeb

Přeprava od kartonu či jedné palety po přepravu celovozových zásilek, nadrozměrných zásilek přesahujících 24 tun a velkých celků včetně zajištění povolení a doprovodu. Není pro nás žádnou překážkou nakládka nebo vykládka jeřábem ani převoz nebezpečného zboží ADR, jak v rámci České republiky, tak Evropy..
Dle Vašich potřeb jsme schopni zajistit vystavení dokumentu T1, Carnet TIR, Carnet ATA na veletrh či výstavu, EUR1 a další..

Style Switcher

12 Predefined Color Skins Top Bar Color Layout Style Patterns for Boxed Version