Autodoprava a spedice

Přepravíme vše od kartonu až po zásilky do 24 tun. Není pro nás žádnou překážkou nakládka/vykládka jeřábem ani převoz nebezpečného zboží ADR. Vše po celé Evropě.

Expresní doprava
po celé Evropě

Včera bylo pozdě? Pak přesně pro Vás je zde expresní přeprava.
Jsme schopni zajistit expresní přepravu jak balíčku, tak zboží do velikosti max. 10 europalet a váhy 1200 kg jak v ČR, tak v Evropě. 

Mezinárodní a vnitrostátní doprava

Není pro nás žádnou překážkou nakládka/vykládka jeřábem, ani převoz nebezpečného zboží ADR. Vykládka/nakládka hydraulickou plošinou do váhy 1000 kg. Vše po celé Evropě. Pro přepravované zboží jsme schopni zajistit i celní dokumenty (pro trasy mimo EU). 

Praha – Brno – Bratislava – Vídeň každý den

Denně jezdíme na frekventované a hodně žádané trase Praha – Brno – Ostrava a Praha – Vídeň/Bratislava. Denně tak pokrýváme ČR, Slovensko a Rakousko.

Spedice

Spolu s našimi smluvními partnery jsme schopni zajistit dopravu do jakéhokoliv místa v ČR i EU. Naše partnery máme prověřené. Spolupracujeme s nimi již mnoho let. Samozřejmostí je pravidelný servis vozidel, profesionální řidiči a v neposlední řadě pojištění vozidel i nákladu. 

autodoprava Brno

Nezávazná poptávka

Pokud máte zájem o naše služby, neváhejte nás kontaktovat a na cokoli se zeptat. Využít můžete i elektronický formulář a rovnou poptat konkrétní službu.